Menü Kapat

OMEGA, ulusal ve uluslararası ilaç ve tıbbi malzeme ve cihaz firmaları, sivil toplum kuruluşları ve Kamu kurum ve kuruluşlarına yüksek kalitede hizmet sağlayan bir organizasyondur.

OMEGA-CRO, klinik çalışmalar, saha çalışmaları, veri analizi ve yönetimi konularında sektörde 22 yıllık tecrübesi ile endüstri, akademik çevre ve kamu tarafından önemli bir paydaş olarak bilinmektedir.

OMEGA-CRO, 22 yıllık tecrübesinden hareketle, OMEGA-APC (Access Policy Counsel) kimliğiyle, Pazara Erişim alanında ihtiyaç duyulan hizmetlere yönelik butik danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

OMEGA-APC’nin temel faaliyet alanları Pazara Erişim için Politika Çalışmaları, Kamu-Endüstri Alternatif Çalışma Modelleri, Geri Ödeme Başvurusu, Özel Tasarım Eğitim Programları, Model Adaptasyonu, Patent Süresi Dolumu ve Jenerik Rekabet, Sağlık Veri ve Enformasyon Yönetimi, İlaca Erişim Sosyal Sorumluluk Programları, Dış Finansmanlı Proje Danışmanlığı ve Start-up Ürün Danışmanlığıdır.

OMEGA-APC, yenilik odaklı profesyonel yaklaşımı ve geliştirdiği çözümler sayesinde endüstri-sivil toplum kuruluşları-kamu kurum ve kuruluşları arasında oluşturacağı köprü fonksiyonu ile sektör için önemli bir paydaşdır.